Ratujcie NCraft FreeBuild, o ile chcecie go dalej!
#1
Cóż, awaryjnie przerzuciłem serwer na VPS w nazwa.pl przez co praktycznie cały dzień serwer był dzisiaj nieczynny. 

Nie przysługuje z tego powodu dodatkowy dzień vipa gratis, gdyż serwer i tak jest w stanie agonalnym i nie może finansować Wam vipów. Serwer dzięki awaryjnemu rozwiązaniu będzie aktywny do 17 Stycznia, a nie do 28 Grudnia. Niby kilka dodatkowych dni, ale chociaż sobie pogracie w święta dopóki nie otworzymy EmpireX.

To tyle jeśli chodzi o VPS.

Jak pewnie niektórzy zauważyli domena ncraft.info została zastąpiona przez xanter.eu, wszystko z tego powodu że sprzedawany jest kompletny komplet serwerowy łącznie z domeną i plikami. 

Macie więcej czasu, macie możliwość uratowania serwera, wszystko zależy od Was. Kupujcie Vipy, najlepiej przez PayPal (wtedy macie 100% zwrot gotówki jakby serwer padł), SMSy też coś dadzą ale niewiele i jest problem ze zwróceniem pełnej kwoty z SMSa, bo nie dostajemy 100% stawki tego co wy płacicie czyli ty wydasz 5 zł SMS a my dostaniemy 2,50 zł i jest to niewiele i jeśli każdy będzie kupował Vipa przez SMS, to nic nam to nie da.

https://www.paypal.com/pools/c/80giaU7Rjk - Trwa też publiczna zbiórka na PayPal na utrzymanie serwera! Zapraszamy do wpłat!

W sklepie serwerowym, który teraz jest na https://xanter.eu/sklep istnieje możliwość przejęcia serwera, wystarczy kupić usługę o nazwie przejmij serwer za jedyne 40 zł https://xanter.eu/sklep/service/1 nada wam ona automatycznie HeadAdmina i opa i nie to nie są żarty! Jak tylko zauważymy transakcję dostaniesz więcej danych! Smile

Ważne! Nie kupujecie hostingu! Kupujecie jedynie pliki serwerowe wraz z domeną! Forum wam się nie opłaca dawać, bo w dzisiejszych czasach ludzie i tak nie będą na nim siedzieć, no chyba że ktoś bardzo będzie chciał, to dostanie też pliki forum ..... ale fajnie jakby wtedy dopłacił za to, że ktoś pracował nad tym, że to wygląda jak wygląda, a nie jak typowe MyBB Wink 

Także tak, wiele zależy od Was i od tego co zrobicie by serwer istniał .... możliwości macie wiele, to czy z nich skorzystacie, to już wasza sprawa!
Odpowiedz
Skocz do:


Ostatnio na forum
Polecane
Discord