Masówki wygrały, ale będzie nowa marka!

Screenshot_1Niestety zapowiada się na to, że masówki wygrały a marka CraftersX przestanie istnieć pod koniec października. Skoro to nie wypaliło, to FreeBuild jeśli nie jesteś masówką nie ma najmniejszego sensu. Próbowano zyskać Survivalem, mało to dało …. dodano mini grę, też nic.

Ale nie powiedziałem ostatniego słowa. Pamiętacie plany z CX Xtreme? Doszliśmy do wniosku, że zmienimy nazwę tego serwera na Apocalypto, po prostu nie chcę mieszać marki CraftersX (co już kiedyś zrobiłem z RPG) w swój autorski tryb.

Jeśli już jesteśmy przy Apocalypto, serwer ten w przeciwieństwie do innych hardcorów będzie zrobiony na całkiem innych zasadach, dlatego tryb ten otrzymał nazwę HardLife.

Ale o co chodzi z tym HardLife? Póki co musi to zostać tajemnicą aż do otwarcia serwera, bo potem znów ktoś będzie próbował przekopiować moje pomysły i zrobić swój serw, co było w przypadku CraftersX 5.0.

Z czasem informacje te będą udostępniane.

Jednak oficjalnie już CraftersX po 5 generacji przestanie istnieć.

Czeka mnie kolejny miesiąc kursów od 28 Października do 22 Listopada…. nie wiem jak mi pójdzie, postaram się jakoś pomagać w Apocalypto, ale nie ustalam jeszcze daty premiery 😉

  • Damix555

    <3