Minecraftcie wróć do MainStreamu!

Dzisiejszy Youtube pełny CS GO, jakiś czas temu było tak samo z Minecraftem, jednak twórcy filmów zaczęli powoli rezygnować z Minecrafta, a że od czasu przejęcia Mojang przez Microsoft aktualizacje wychodzą coraz wolniej gra zaczęła się nudzić.

Jakie są skutki porzucenia Minecrafta przez Youtuberów? Spadek graczy na wszystkich serwerach. Same tworzenie serwerów stało się zaś czymś nieopłacalnym i kosztownym bez żadnych zysków. Kiedyś to gracze wspierali serwery finansowo dziś musi robić to ekipa. Dlatego też coraz mniej serwerów powstaje, bo mimo promocji na forach i na youtube nic się nie dzieje, nikt nie chce w to grać.

Co ciekawe zagranicą Minecrafta wcale nie usunęli z Youtube! Tam gra ma się świetnie i do dziś gra w nią dużo graczy. Tylko u Nas w Polsce wykonali tak drastyczny krok, który był swoistą reakcją łańcuchową.

Do Youtuberów apeluję nagrywajcie Minecrafta, bo niedługo będziecie musieli usunąć CS GO z waszej ramówki, bo jego też już jest za dużo. Jak dobrze wiemy co za dużo to nie zdrowo, jeśli umiejętnie podzieli się ilość filmów Minecrafta i ilość filmów CS GO wyjdą na tym dobrze wszyscy. To Youtuberzy sugerują nam w co mamy grać, to ich głos się liczy i ich głos może zniszczyć grę.

~RetnaX