PixelCraft ciąg dalszy…

Witajcie, od dłuższego czasu na moim blogu nic się nie dzieje, to prawda, ale dzisiaj chciałbym was powiadomić o powstaniu specjalnej grupy zrzeszającej osoby, które chcą pomóc w serwerze PixelCraft. Grupa jest otwarta, każdy może do niej dołączyć. Jeśli boicie się, że wasze dane pójdą w eter zróbcie sobie nowe konto na facebooku. A grupa znajduje się pod adresem http://www.facebook.com/groups/ReactivationCraft/. Dlaczego ReactivationCraft? Ogólnie chciałem by to była akcja powrotu dawnych graczy Craftersa X, który już nigdy nie będzie istnieć, ogólnie ma to być reaktywacja tego co robiłem z wami i administracją.  Możecie tam zapraszać każdego.

Co sobie uświadomiłem? Czytając wiele opinii na temat FreeBuildu zdałem sobie poziom sprawy i dlaczego kolejne edycje CX nie przynosiły skutku. Winę przede wszystkim ponoszą nowe tryby typu Parkour, Igrzyska śmierci itd.

Robiąc PixelCraft, chciałem by było to coś nowego, zupełne odcięcie od dawnych serwerów i tak właśnie będzie … bo PixelCraft zwykłym freebuildem nie będzie, będzie to serwer Realive, Interaktywny … dlaczego napisałem interaktywny? Całe życie w serwerze będzie się opierać właśnie na tobie, to ty będziesz siedział zamiast NPC w Mc Donaldzie jako Sprzedawca, to ty będziesz mógł stworzyć miasto i zostać jego Burmistrzem, będziesz mógł być kim tylko zechcesz. Oczywiście oprócz sprzedawców w postaci realnej osoby (Gracza) będzie też kasa samoobsługowa oczywiście 😉

Przejdźmy do problemów … definitywnym problemem jest potrzeba opłaty slotexu, bo wygasa mi on 27 Marca, nie wiem jaką decyzję podejmie jeszcze Minister Finansów (BenG) i czy będziemy kupować VPS przed startem czy też nie.

~RetnaX

Ale więcej wam nie zdradzę 😉 Po powyższym filmiku możecie się przekonać co i jak! 😉