xMusic – Nowe radio internetowe na Youtube!

Pierwsze było xFM, potem z powodu utraty domeny xFM było kolejno vFM, vMusic. Radio Cosmic było już robione z inną ekipą prezenterów, przedostatnie było 4FM, które finalnie zmieniono w MagicBass 😉 Wszystkie te radia łączyło jedno, były dostępne przez stronę internetową, co rodziło wiele problemów pod względem legalności tych stacji, a na licencję stać nas nie było. Ale jakoś w tym roku mówię sobie – Przecież dużo ludzi nadaje transmisję na Youtube, czemu by nie zrobić tego samego … i zaczęło się. Na początku miało to być esMusic.pl, ale z racji braku odpowiedniego składu uznałem, że to będzie radio mojej osoby i ja tam będę tylko nadawać, na kanale pod nazwą xMusic. https://www.youtube.com/channel/UCRteuj2tyYwKPtpcBeibA_Q

A i owszem kanał wymaga wciąż reklamy, wciąż to nie jest na tym poziomie co trzeba, ale mimo tego uruchomiłem dotację na kanał, które będą wyświetlane na transmisji 😉 https://tipanddonation.com/xmusic (tu mnie możesz wspierać)

Jako cel na teraz najważniejsza jest stworzenie intra do każdej audycji, a także promocja kanału w sieci.

Myślę, że cel ten uda się zrealizować i xMusic będzie największym kanałem tego typu na Youtube!

I pewnie to co każdy zauważył dość dawno kanały XANT3R (Dawne XNT Games) oraz XNT FUN zostają zamknięte i nie będą już używane z powodu braku pomysłu na nie.

Zapraszam do subskrypcji i wspierania nowego kanału xMusic 😉