Facebook ma cię w gdzieś

Zablokują ci konto? Szukaj wiatru w polu
Masz problem z logowaniem? Wypierdalaj
Ktoś ci zajebał profil? A chuj nas to obchodzi

Tak to właśnie wygląda w wykonaniu Facebooka, wielki serwis społecznościowy, ale co z tego? Gdy coś ci się stanie z kontem, to nikt ci nie pomoże, możesz pisać chuj wie ile mailów, ale oni i tak mają Ciebie w dupie.
To jest całkowicie nienormalne by tak wielki serwis mimo posiadania biura w warszawie nie pokusił się o coś takiego jak call center, przecież to by naprawiło masę problemów od niesprawiedliwie zablokowanych kont, do zgłoszenia niecenzuralnych treści.

Dlaczego o tym piszę i to tak wkurwiony? To proste. Od tygodnia usiłuję pomóc siostrze odzyskać stare konto, które zostało zablokowane przez podwójną weryfikację, kody SMS, które powinny przychodzić nie przychodzą w ogóle, a do konta nie można zalogować się już równy tydzień. Nie pomogło pisanie mailów po angielsku, zgłaszanie problemów na FanPage Facebooka. Wysyłano dowód tożsamości i to więcej niż raz, ani razu na niego nie odpowiedziano, a konto do dziś jest niemożliwe do odzyskania.

Co robi Facebook? Zamiast pomóc daje bana na nowe konto i tak po prostu po sekundzie wyłapuje te konto jako te z fałszywym nazwiskiem i banuje od tak po prostu, podczas gdy inni mają chuj wie ile takich kont fałszywych i nic im nie robią.

Z tego wychodzi taki morał: Nie będziemy ci pomagać, mamy cię w dupie i wypierdalaj.
No bo jak odczytać taką kompletną olewkę? To nie jest portal stworzony przez jedną osobę dla jednej osoby, dlaczego do kurwy nędzy nie istnieje tu coś takiego jak support, a jeśli istnieje, to czemu zajmuje się pierdołami?!

Kurwa odczuwam kompletnie, że ci co mają rolę w facebooku jako support grają tylko w pasjansa. Ile można kurwa sprawdzać dowód osobisty? Co se trzepią do tej fotki czy jak ….. To jest całkowicie nienormalne, chcecie to mnie banujcie za ten niecenzuralny wpis, ale nie zamierzam zostawiać cicho takich praktyk ani mówić o tym spokojnie.
~XNT