Jebać PiS i politykę!

To co się odpierdala od kilku miesięcy przyprawia mnie o ból głowy.

Najpierw dowiadujemy się o premiach 65 tysięcy dla Beaty Szydło danej przez nią samą, tak samej sobie, a co! 😉

Nie należą Wam się żadne pieniądze, a jeśli już to nie takie! Jakim kurwa prawem rościcie sobie prawo do wydawania mojej kasy z podatków na swoje premie! Nazywacie innych korytowcami, a sami lepsi nie jesteście.

I jeszcze macie czelność pierdolić, że one Wam się należą w podziękowaniu, za waszą rzekomo ciężką pracę!
Jaką kurwa ciężką pracę? Bo na razie widzę jak w łatwy sposób za nic zgarniacie nagrody!

Teraz na premie zabrakło, to sięgacie drugi raz do kieszeni kierowców. Za pierwszym razem nie przeszło, to sięgacie drugi raz ….

Trzeba być skurwysynem, by robić takie rzeczy i ludźmi bez skrupułów. Tłumaczycie to budową infrastruktury pod auta elektryczne, a proszę ja Was, CZY POLAKÓW STAĆ NA TAKIE AUTA I CZY KIEDYKOLWIEK BĘDZIE KURWA STAĆ? Nie, to nie są kurwa niemcy, chociaż i oni są pod tym względem popierdoleni tworzac specjalne strefy niskiej emisji, która dotyka samochody na ropę oraz na benzynę. Proszę Was nie róbcie z ludzi idiotów, przecież w paliwie macie już najebane tyle podatków, że zdecydowanie starczy.

Nieważne kto dojdzie do władzy, wszyscy muszą zgarnąć hajs za nic i to jest mój hajs, z którego robią sobie prywatny folwark.

Zróbcie coś dobrego dla ludzi i odejdźcie z honorem. Nie wiem kto na Was głosował, ale nie jestem takim idiotom jak większość polaków, która zagłosowała na to gówno! Bo po co kurwa głosować na inne partie typu Kukiz czy Korwin, lepiej oczywiście na PiS i PO bo to jedyny wybór? Nie kurwa nie jedyny. Kiedy ogarnięcie, że to od Was zależy jak mówią o nas na świecie i jakie są stosunki z innymi państwami?

Jedynie sprawy Izraelskiej będę bronić, ustawa IPN jest całkowicie prawidłowa, jak można obarczać Polskę o zbrodnie trzeciej rzeszy, gdy Polska nie istniała na mapie, to co zrobili Polacy w Jedwabnem wcale nie musi oznaczać tego, że nikt ich nie przymusił do zabicia żydów. Mam dość pierdolenia o Polskich Obozach Śmierci, kłamstwie które jest powielane wszędzie na całym świecie! Robi się z nas katów, odpowiedzialnych za holocaust, to jest kurwa nienormalne! Polecam obejrzenie filmu „#RespectUS”

Polityka to kurwa, a cała sprawa ustawy o IPN jest czysto polityczna i tu akurat popieram działania władzy pisowskiej i potępiam PO i Nowoczesną za antypolskość, czy wy jesteście kurwa normalni? Własny kraj sprzedajecie! Plujecie na niego! Sprawy kraju rozwiązuje się w kraju, a nie leci na skargi do Komisji Europejskiej…. a Premier Europy Donald Tusk dodał taki oto wpis …

był pan premierem Polski i zamiast ją wspierać, to tylko wbija teraz igłę i zaognia ten koflikt.

Albo sprawa Woodstocku tfu PolandRocku co wam Owsiak takiego robi złego, że go tak nienawidzicie Pisowcy? Odwala za was przecież zajebistą robotę, to Wy powinniście finansować sprzęty szpitalne z NFZ, a zamiast tego robicie pod górkę człowiekowi, który za Was to robi. Twierdzicie, że Woodstock promuje satanizm i inne złe rzeczy, a prawda jest taka, że narkotyki tam to jest promil i one występują nie tylko na Woodstocku, a na każdym festiwalu w Polsce. Sex, alkohol? To przecież również dzieje się wszędzie, myślę że i nawet na ŚDM 😉
Dajcie mu robić swoje, dajcie mu organizować dalej ten festiwal!

Aborcja to już w ogóle wrażliwy temat pisowców, zamiast dać wybór ciągle planujecie zmusić kobiety do rodzenia. To jest ciało kobiety, a nie wasze! To nie wy rodzicie drodzy politycy, więc wybór się należy. Nie każdy chce chore dziecko, bo państwo nie pomaga takim ludziom, a nawet jeśli dacie dotację, to będzie to promil w morzu potrzeb!

I tu nadchodzi ostatni temat tym razem trochę opierdolenie kościoła i znowu PiS. To, że jesteście fanatycznymi katolikami nie daje wam prawa do oceniania ludzi z In-Vitro jako gorszych, tak nie robi katolik, a zwykły idiota, a podejście niektórych księży do tego tematu zasługuje na potępienie.

Przestałem słuchać wszystkich dzienników, mam już tego dość i nie chcę się denerwować.

Tak wiem, że to wszystko co opisuję już było, ale dopiero teraz zachciało mi się napisać o tym wpis, bo coś pękło …