Mało kasy w TVP? Przyznaj sobie premię i wszystkim wokół ciebie i narzekaj na wpływy z abonamentu!

Dlaczego nie płacimy abonamentu? Każda władza, która dojdzie do TVP ustawia propagandę pod siebie, czego jesteśmy teraz świadkami. Do tego Tusk namawiał do nie płacenia abonamentu, aż potem przyszły kary finansowe dla tych nie płacili, takie kuriozum nie ponoszenia odpowiedzialności za swoje słowa 😉 Nie płacimy, bo czemu by płacić na coś czego nie oglądamy i z czego wiadomościami się nie zgadzamy?

 

 

 

 

 

 

Ludzie nie chcą propagandowej TVP, ludzie chcą telewizji z misją, a nie takiej której dziennik wygląda i brzmi jakby byli uczeni w Korei Północnej. Oczywiście TVN też nie jest dobrą stacją, ale już Polsat zdaje się być po środku i wali po równo w jedną i drugą opcję polityczną.

 Sorry panie Kurski, ale jeżeli Sonda 2 ma być waszym jedynym programem pełniącym jakąś misje, to powodzenia, bo misji nie pełni „Rolnik szuka żony”. Mieliście świetny serial „Szkoła Życia”, dlaczego zrezygnowaliście z czegoś takiego? Na końcu każdego odcinka tego serialu wypowiadał się ekspert/psycholog, co było bardzo dobrą alternatywą do szkoły, bo zawsze czegoś się tutaj dowiedziano od strony psychicznej danego zachowania i nie tylko 🙂

 

 

Jak ograniczyć finanse w TVP? Zmniejszyć sobie pensje panie Kurski, tak samo zmniejszyć ją innym osobom. Jak Pan sobie wyobraża podnoszenie pensji w firmie, w której nie ma ani grosza? W takiej firmie robi się cięcia i wtedy kaska jest na wszystko, ale cóż Kaczorek panu da z budżetu, bo po co pomyśleć. Już chore jest to, że TVP dostało kasę w ramach osób zwolnionych z abonamentu, nie wiem jak to skomentować, bo to jest nienormalne w każdym calu, jak można dawać kasę za kogoś, kto nie musi płacić abonamentu? Tak Panowie i Panie, to nasza kasa, my do tego budźetu wpłacamy i płacimy za osoby ustawowo zwolnione z abonamentu, witajcie w Polsce! Tu się nie zwalnia takiego Kurskiego, ale daje się mu kontrakty menadżerskie, gdzie ma tej kasy jeszcze więcej!

Chcecie kasy? Zacznijcie od siebie! Już daliście mi karę za brak płatności za abonament, ale za co ja mam płacić i czemu straszycie komornikiem za brak wpłaty na abonament, za przeproszeniem posrało was kurwa? Straszycie komornikiem w listach, bo nie dałem na abonament? A może byście doszli dlaczego ludzie nie płacą?
A może czas ograniczyć kanały do 7 i ograniczyć kanały tematyczne? A może czas nie robić czegoś takiego jak „rolnik szuka żony” albo „disco poland” czy te seriale/programy pełniły jakąś misję? Moim zdaniem nie. Po co wam TVP HD? Macie już HD na TVP 1 i TVP2 i TVP Info, po co wam ten kanał spajający wszystkie treści z innych waszych kanałów? Ja bym zostawił TVP1, TVP Info, TVP3, TVP Polonia (Tylko na terenie zagranicy), TVP ABC, TVP Sport, TVP Dokument (Przekształcenie z TVP Historia) i wtedy byście przy odpowiedniej ramówce ograniczyli zdecydowanie koszty i podnieśli misję danych stacji. Zdecydowanie zrezygnowałbym z Biełsat TV, jesteście Telewizją Polską a nie Białoruską, im nasz kanał nie potrzebny, nie powinniście się w to mieszać i po prostu zamknąć. TVP Polonia mimo iż to kanał powtórkowy można zostawić, bo zagranicą potrzebują wiedzieć mimo wszystko, mimo tej propagandy na waszych kanałach co się dzieje w kraju. Ubolewam tylko nad tym, że taki idiota z zagranicy ma czelność dyktować Polsce, będąc tam kto będzie prezydentem i premierem …. to jest chore i nie powinno istnieć takie prawo, jak on śmie wybierać władze naszego nie kraju nie mieszkając w nim i nie wiedząc co to za władza jest ….

Także sposoby już są, teraz panie Kurski działaj, a nie niszczysz telewizję robiąc z niej tubę propagandową…..
Dopóki TVP się nie ogarnie nie odpalę ani razu tego kanału, co już zresztą robię od objęcia przez niego sterów w TVP!