Czas na mini działalność!

Witajcie kochani! Od dzisiejszego dnia zamierzam wykonywać dla was różne usługi z zakresu serwerów Minecraft a także stron internetowych! Zapoznajcie się z poniższą ofertą 🙂

Oferuję następujące usługi
– Postawienie i skonfigurowanie serwera Minecraft (10 zł).
– Stworzenie prostej strony internetowej działającej w pełni poprawnie pod telefonem komórkowym! (15 zł).
– Zainstalowanie silnika blogowego WordPress lub zainstalowanie PHP-Fusion i Extreme-Fusion i krótki kurs obsługi (5 zł).
– Spolszczenie szablonu pod WordPress (7 zł).

Dlaczego ja?
– Serwerami Minecraft zajmuję się od 7 Sierpnia 2011 roku, wtedy ruszył mój pierwszy serwer CraftersX, więc wiem co i jak postawić i skonfigurować, by to działało.
– Proste strony www robiłem już kiedyś, od tego czasu trochę minęło lat, ale powróciłem do ich robienia wraz ze stroną MagicBass.eu co prawda nie są to jakieś zaawansowane strony, ale idealne do zastosowań typu wizytówka firmy.
– Dawniej tworzyłem portale typu TvNews czy MotoNews o których informacje znajdziecie do dziś w sieci, były to portale oparte na PHP-Fusion i bardzo popularne w tamtych czasach.
– Spolszczeniem szablonów pod WordPress zajmowałem się już od dłuższego czasu, jedną z moich prac w tym zakresie jest strona http://rawlizer.gq.

Chcesz bym coś dla ciebie zrobił?
Napisz na xan96@outlook.com, w temacie wpisując Usługa – Nazwa usługi.
Każde zlecenie postaram się jak najszybciej wykonać.

Uwagi Hosting strony WWW czy serwera Minecraft zapewniacie we własnym zakresie.